NOWE DOMY CHOSZCZÓWKA to mini osiedle zlokalizowane w najbardziej lubianej przez klientów części Białołęki – Choszczówce. Nie bez powodu…

Zabudowa jednorodzinna

Znajdziemy tu wyłącznie zabudowę jednorodzinną, w przeważającej części nowe domy otoczone zadbanymi ogródkami.

Dostęp do infrastruktury

Choszczówka ma dobry dostęp do podstawowej infrastruktury społeczno-usługowej: są dwie szkoły podstawowe – publiczna i prywatna, przedszkole, sklepy z asortymentem najpotrzebniejszych produktów, apteka, poczta, biblioteka publiczna, klub sportowy z kortami tenisowymi, pizzeria i Klub Dziki Zakątek z restauracją. W odległości 3 km znajdują się sklepy znanych sieci handlowych – Biedronka, Kaufland, Selgros, Rossmann i Pepco. Mieszkańcy osiedla mogą od niedawna korzystać z możliwości zakupów i rozrywki (kino!) w Galerii Północnej.

Szybka komunikacja SKM

Mieszkając w Choszczówce mamy zagwarantowany bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Są to trzy linie autobusowe (w tym jedna nocna), SKM połączona z metrem (20 minut do stacji Dworzec Gdański) oraz Koleje Mazowieckie. Zmotoryzowanym polecamy przeprawę przez Wisłę najmniej zatłoczonym spośród mostów – Mostem Północnym.

Otoczeni lasem

Wokół osiedla rozciągają się rozległe obszary leśne sprzyjające uprawianiu sportu i rekreacji (idealne warunki na rajdy piesze i rowerowe, nordic walking, a w zimie na narty biegowe – na miejscu jest wypożyczalnia).

Społeczność lokalna

Cechą wyróżniającą osiedle Choszczówka jest zintegrowana społeczność lokalna, która podejmuje wiele inicjatyw na rzecz mieszkańców – działania w ramach Stowarzyszenia Nasza Choszczówka, gazeta lokalna, Olimpiada Sportowa w Choszczówce (z tradycją ponad 20-letnią!), wydarzenia kulturalne pod hasłem Przystanek Choszczówka. Po prostu dobrze się tu mieszka!