Nasze domy mają powierzchnię od  111 do 131 m2 i dwie pełne kondygnacje.

Na parterze zaprojektowano przestronną strefę dzienną o wysokości prawie 3m: salon (z wyjściem na taras i do ogrodu), gabinet (opcjonalnie), jadalnię, widną kuchnię, hol, WC i  przedsionek.

Na piętrze – trzy pokoje, dwie łazienki i przedpokój. Przy głównej sypialni zaprojektowano łazienkę i garderobę oraz wyjście na duży balkon. Z piętra jest dostęp do niewielkiego strychu, pełniącego rolę miejsca do przechowywania.

Domy w osiedlu NOWE DOMY CHOSZCZÓWKA mają dostęp do miejskich sieci: wodno-kanalizacyjnej, elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej i gazowej. Zaprojektowane zostały w technologii tradycyjnej, przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Są to:

Cegła silikatowa

Zarówno ściany zewnętrzne jak i działowe w naszych domach murowane są wyłącznie z cegły silikatowej – najzdrowszym naturalnym materiale wyróżniającym się doskonałymi parametrami technicznymi.

Nie emitują żadnych szkodliwych związków, mają wysoką odporność na korozję biologiczną, zaliczane do najbezpieczniejszych materiałów budowlanych na rynku, są w pełni energooszczędne i przyjazne środowisku.

Silikaty, w odróżnieniu od innych materiałów, cechuje wysoka izolacyjność akustyczna, gwarantująca ciszę wewnątrz pomieszczeń.

Drewniane okna

Zastosowanie drewnianych panoramicznych okien, z przesuwnymi drzwiami w salonach, pozwala zintegrować przestrzeń mieszkalną z tarasem i ogrodem.

Elewacja

Na dużej części powierzchni zastosowano płytki elewacyjne, co wpływa na estetykę i walory użytkowe domów.

Przeszklone balkony

W każdym domu zaprojektowano duży balkon ze szklanymi balustradami.

Kolektory słoneczne

Domy będą wyposażone w energooszczędny system grzewczy wraz z kolektorami słonecznymi na dachu.

Kominek w salonie

W salonie będzie możliwość instalacji kominka.

Światłowód

Do każdego domu będzie doprowadzony szerokopasmowy internet poprzez nowoczesne kable światłowodowe.